Płytka frezarska TPKR2204PDR-WH4230 ID:5755055 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1019 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TPKR-WH |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.047244 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 1.2 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.018122 lb |
| Waga | 8.22 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.708661 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 18 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | WH |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TP2204PD |
| Gatunek | 4230 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12424554 |