Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® C6-391.50-63180-B ID:5729811 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.50..-B (A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 8.58268 inch |
| Długość całkowita | 218 mm |
| Waga | 10.483 lb |
| Waga | 4.755 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10634514 |