Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® C8-391.50-145200-B ID:5730256 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.50..-B (B) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 9.76378 inch |
| Długość całkowita | 248 mm |
| Waga | 59.5249 lb |
| Waga | 27 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10694110 |