Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® C8-NR-120160-B ID:5729974 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Półfabrykat stalowy ze złączem Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NR |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 8.18898 inch |
| Długość całkowita | 208 mm |
| Waga | 29.2642 lb |
| Waga | 13.274 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11878285 |