Półfabrykat ze złączem HSK 392.41050-100145200A ID:5760018 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat ze złączem HSK

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Półfabrykat ze złączem HSK |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.41050-1A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 9.84252 inch |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Waga | 45.4814 lb |
| Waga | 20.63 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 100 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10978321 |