Przedłużka z szybkomocującym złączem Coromant Capto® C4-QC-C4-085 ID:6883185 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużka z szybkomocującym złączem Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Przedłużka z szybkomocującym złączem Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-QC-Cx (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Waga | 1.56087 lb |
| Waga | 708 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 39000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220344611 |