Redukcja złącza CoroTurn® SL 570-5023-32 ID:5765069 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Redukcja złącza CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Redukcja złącza CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570 (RED) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.905512 inch |
| Lf Functional Length | 23 mm |
| Oaw Overall Width | 1.9685 inch |
| Oaw Overall Width | 50 mm |
| Waga | 0.515882 lb |
| Waga | 234 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.905512 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 23 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11993354 |