Śruba 5512067-06 ID:5762973 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5512 067 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 5.10827 inch |
| Długość całkowita | 129.75 mm |
| Średnica gwintu | M24x2 |
| Thlgth Thread Length | 1.1811 inch |
| Thlgth Thread Length | 30 mm |
| Waga | 0.908305 lb |
| Waga | 412 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12428824 |