Śruba 5512068-05 ID:5763140 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5512 068 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 3.26575 inch |
| Długość całkowita | 82.95 mm |
| Średnica gwintu | M20x2 |
| Thlgth Thread Length | 0.944882 inch |
| Thlgth Thread Length | 24 mm |
| Waga | 0.346126 lb |
| Waga | 157 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11383116 |