Śruba 5512068-07 ID:5763143 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5512 068 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 2.59646 inch |
| Długość całkowita | 65.95 mm |
| Średnica gwintu | M16x1,5 |
| Thlgth Thread Length | 0.787402 inch |
| Thlgth Thread Length | 20 mm |
| Waga | 0.238099 lb |
| Waga | 108 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11541913 |