Śruba 5512074-04 ID:5763059 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5512 074 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 2.12598 inch |
| Długość całkowita | 54 mm |
| Średnica gwintu | 5/8"-18 UNF |
| Thlgth Thread Length | 1.5 inch |
| Thlgth Thread Length | 38.1 mm |
| Waga | 0.194668 lb |
| Waga | 88.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12121432 |