Śruba 5512074-05 ID:5763100 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5512 074 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 2.44291 inch |
| Długość całkowita | 62.05 mm |
| Średnica gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Thlgth Thread Length | 1.69291 inch |
| Thlgth Thread Length | 43 mm |
| Waga | 0.282633 lb |
| Waga | 128.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12121443 |