Śruba klina montażowego 5516014-02 ID:5763311 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba klina montażowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba klina montażowego |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5516 014 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.590551 inch |
| Długość całkowita | 15 mm |
| Średnica gwintu | M5 |
| Thlgth Thread Length | 0.590551 inch |
| Thlgth Thread Length | 15 mm |
| Waga | 0.003307 lb |
| Waga | 1.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10762850 |