Śruba z gniazdem sześciokątnym 3214020-259 ID:5758600 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z gniazdem sześciokątnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z gniazdem sześciokątnym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3214 020 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.629921 inch |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Średnica gwintu | M4 |
| Thlgth Thread Length | 0.551181 inch |
| Thlgth Thread Length | 14 mm |
| Waga | 0.001984 lb |
| Waga | 0.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10350141 |