Śruba z gniazdem sześciokątnym 3214020-360 ID:6773878 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z gniazdem sześciokątnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z gniazdem sześciokątnym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3214 020 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.787402 inch |
| Długość całkowita | 20 mm |
| Średnica gwintu | M6 |
| Thlgth Thread Length | 0.669291 inch |
| Thlgth Thread Length | 17 mm |
| Waga | 0.005952 lb |
| Waga | 2.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26773878 |