Śruba z łbem gniazdowym 3212010-415 ID:5758460 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem gniazdowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem gniazdowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3212 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 2.08661 inch |
| Długość całkowita | 53 mm |
| Średnica gwintu | M8 |
| Thlgth Thread Length | 1.10236 inch |
| Thlgth Thread Length | 28 mm |
| Waga | 0.046959 lb |
| Waga | 21.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10198414 |