Śruba z łbem gniazdowym 3212010-472 ID:5758601 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem gniazdowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem gniazdowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3212 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 3.93701 inch |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Średnica gwintu | M10 |
| Thlgth Thread Length | 1.25984 inch |
| Thlgth Thread Length | 32 mm |
| Waga | 0.134482 lb |
| Waga | 61 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10258975 |