Śruba z łbem gniazdowym 3212020-474 ID:6579213 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem gniazdowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem gniazdowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3212 020 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 4.58661 inch |
| Długość całkowita | 116.5 mm |
| Średnica gwintu | M10 |
| Thlgth Thread Length | 1.25984 inch |
| Thlgth Thread Length | 32 mm |
| Waga | 0.057761 lb |
| Waga | 26.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26579213 |