Śruba z łbem gniazdowym 3212030-502 ID:5758580 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem gniazdowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem gniazdowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3212 030 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.751969 inch |
| Długość całkowita | 19.1 mm |
| Średnica gwintu | 1/4"-28 UNF |
| Thlgth Thread Length | 0.5 inch |
| Thlgth Thread Length | 12.7 mm |
| Waga | 0.011023 lb |
| Waga | 5 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10004385 |