Śruba z łbem gniazdowym 3212036-506 ID:5758558 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem gniazdowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem gniazdowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3212 036 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 1.25 inch |
| Długość całkowita | 31.75 mm |
| Średnica gwintu | 1/4"-20 UNRC |
| Thlgth Thread Length | 0.984252 inch |
| Thlgth Thread Length | 25 mm |
| Waga | 0.015432 lb |
| Waga | 7 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10453656 |