Śruba z łbem stożkowym 3213010-357 ID:6263028 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem stożkowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem stożkowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3213 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.393701 inch |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Średnica gwintu | M6 |
| Thlgth Thread Length | 0.26378 inch |
| Thlgth Thread Length | 6.7 mm |
| Waga | 0.005291 lb |
| Waga | 2.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26263028 |