Śruba z łbem stożkowym 3213010-410 ID:5758546 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem stożkowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem stożkowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3213 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.787402 inch |
| Długość całkowita | 20 mm |
| Średnica gwintu | M8 |
| Thlgth Thread Length | 0.614173 inch |
| Thlgth Thread Length | 15.6 mm |
| Waga | 0.018298 lb |
| Waga | 8.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10575504 |