Śruba z łbem stożkowym 5513020-94 ID:8449266 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem stożkowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem stożkowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5513 020 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.34252 inch |
| Długość całkowita | 8.7 mm |
| Średnica gwintu | M 3 |
| Thlgth1 Thread Length | 0.23622 inch |
| Thlgth1 Thread Length | 6 mm |
| Thlgth2 Thread Length | 0.23622 inch |
| Thlgth2 Thread Length | 6 mm |
| Waga | 0.00022 lb |
| Waga | 0.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227591193 |