Śruba z łbem stożkowym 5513020-95 ID:8657385 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem stożkowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem stożkowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5513 020 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.30315 inch |
| Długość całkowita | 7.7 mm |
| Średnica gwintu | M 3 |
| Thlgth Thread Length | 0.188976 inch |
| Thlgth Thread Length | 4.8 mm |
| Waga | 0.000661 lb |
| Waga | 0.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Thdh Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228376928 |