Śruba z łbem stożkowym 5513031-15 ID:7632056 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z łbem stożkowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Śruba z łbem stożkowym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5513 031 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.149606 inch |
| Długość całkowita | 3.8 mm |
| Średnica gwintu | M 2,2 |
| Thlgth Thread Length | 0.086614 inch |
| Thlgth Thread Length | 2.2 mm |
| Waga | 0.00022 lb |
| Waga | 0.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Thdh1 Thread Hand | R |
| Thdh2 Thread Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224011588 |