Suwak do CoroBore® 820 R820I-AR26SCLC12A ID:5748103 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® 820

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® 820 |
| Rodzina produktów | 1112 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..SCLC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 8.34646 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 212 mm |
| Lf Functional Length | 1.02362 inch |
| Lf Functional Length | 26 mm |
| Oah Overall Height | 1.66142 inch |
| Oah Overall Height | 42.2 mm |
| Oaw Overall Width | 3.95276 inch |
| Oaw Overall Width | 100.4 mm |
| Waga | 1.35893 lb |
| Waga | 616.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size I |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 120408 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12055956 |