Suwak do CoroBore® BR30 R820B-AR12SSYP06 ID:7254669 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..SSYP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.73228 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 0.472441 inch |
| Lf Functional Length | 12 mm |
| Oah Overall Height | 0.602362 inch |
| Oah Overall Height | 15.3 mm |
| Oaw Overall Width | 0.818898 inch |
| Oaw Overall Width | 20.8 mm |
| Waga | 0.06658 lb |
| Waga | 30.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size B |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP06 (SPMT 0606-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221823009 |