Suwak do CoroBore® BR30 R820B-BR14SSYP08 ID:7254699 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..SSYP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.94882 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 49.5 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Oah Overall Height | 0.602362 inch |
| Oah Overall Height | 15.3 mm |
| Oaw Overall Width | 0.929134 inch |
| Oaw Overall Width | 23.6 mm |
| Waga | 0.079807 lb |
| Waga | 36.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size B |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP08 (SPMT 0808-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221823306 |