Suwak do CoroBore® BR30 R820E-BR22SCFC12A ID:5746787 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 1112 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..SCFC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.77953 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 96 mm |
| Lf Functional Length | 0.866142 inch |
| Lf Functional Length | 22 mm |
| Oah Overall Height | 1.1378 inch |
| Oah Overall Height | 28.9 mm |
| Oaw Overall Width | 1.91732 inch |
| Oaw Overall Width | 48.7 mm |
| Waga | 0.264555 lb |
| Waga | 120 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size E |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 120408 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11581743 |