Suwak do CoroBore® BR30 R820F-AR24DSYN12A ID:5746805 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 1112 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..DSYN |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 4.17323 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 106 mm |
| Lf Functional Length | 0.944882 inch |
| Lf Functional Length | 24 mm |
| Oah Overall Height | 1.66535 inch |
| Oah Overall Height | 42.3 mm |
| Oaw Overall Width | 2.13386 inch |
| Oaw Overall Width | 54.2 mm |
| Waga | 0.58621 lb |
| Waga | 265.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size F |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | SNMG 120408 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12299210 |