Suwak do CoroBore® BR30 R820H-BR26SSYP12 ID:7254719 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R820..SSYP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 7.44094 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 189 mm |
| Lf Functional Length | 1.02362 inch |
| Lf Functional Length | 26 mm |
| Oah Overall Height | 1.66142 inch |
| Oah Overall Height | 42.2 mm |
| Oaw Overall Width | 3.5 inch |
| Oaw Overall Width | 88.9 mm |
| Waga | 1.13979 lb |
| Waga | 517 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 -size H |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP12 (SPMT 1210-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221823504 |