Suwak do CoroBore® XL S14-R820XL-25A-X17 ID:7079651 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Sxx-R820XL..A-X |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.669291 inch |
| Lf Functional Length | 17 mm |
| Oah Overall Height | 2.75591 inch |
| Oah Overall Height | 70 mm |
| Oaw Overall Width | 1.59449 inch |
| Oaw Overall Width | 40.5 mm |
| Waga | 0.713416 lb |
| Waga | 323.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Slide -size S14R |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 25A (HF= -6) |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.452756 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 11.5 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221179748 |