Suwak do CoroBore® XL S17-R820XLC4QC-080 ID:6764278 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S17-R820XL..CxQC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Oaw Overall Width | 2.48031 inch |
| Oaw Overall Width | 63 mm |
| Waga | 2.77783 lb |
| Waga | 1.26 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Slide -size S17I |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.551181 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 14 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26764278 |