Suwak do CoroBore® XL S17-R820XLS12-012A ID:8320660 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S17-R820XLS |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.472441 inch |
| Lf Functional Length | 12 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Oaw Overall Width | 3.11969 inch |
| Oaw Overall Width | 79.24 mm |
| Waga | 2.26856 lb |
| Waga | 1.029 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Slide -size S17R |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 820 XL Cartridge -size S12 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.551181 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 14 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227064130 |