Suwak do CoroBore® XL S17-R825XLA34-020 ID:6352043 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Sxx-825XL |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Oaw Overall Width | 2.83465 inch |
| Oaw Overall Width | 72 mm |
| Waga | 0.82453 lb |
| Waga | 374 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Slide -size S17F |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 825 -size A34 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.02362 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 26 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Aluminium |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352043 |