Suwak do CoroBore® XL S24-R825XLA34-012 ID:5924294 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S24-R825XL |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.472441 inch |
| Lf Functional Length | 12 mm |
| Oah Overall Height | 3.62205 inch |
| Oah Overall Height | 92 mm |
| Oaw Overall Width | 4.54921 inch |
| Oaw Overall Width | 115.55 mm |
| Waga | 2.4295 lb |
| Waga | 1.102 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore XL Slide -size S24R |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 825 -size A34 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.866142 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 22 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25924294 |