Suwak do Duobore™ 391.68A-8-T16A ID:5759530 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68A-8-T |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | CN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.82677 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 148 mm |
| Lf Functional Length | 2.08661 inch |
| Lf Functional Length | 53 mm |
| Oah Overall Height | 0.787402 inch |
| Oah Overall Height | 20 mm |
| Oaw Overall Width | 1.41732 inch |
| Oaw Overall Width | 36 mm |
| Waga | 0.46738 lb |
| Waga | 212 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore cartridge -size 8 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 16T308 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10909172 |