Suwak do Duobore™ 391.68B-5-07026S09B ID:5759594 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68 (SC) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.16535 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 1.02362 inch |
| Lf Functional Length | 26 mm |
| Oah Overall Height | 1.01181 inch |
| Oah Overall Height | 25.7 mm |
| Oaw Overall Width | 1.94882 inch |
| Oaw Overall Width | 49.5 mm |
| Waga | 0.266319 lb |
| Waga | 120.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore slide -size 5 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | SCMT 09T308 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12178482 |