Suwak do Duobore™ 391.68D-7-12544S15B ID:5759492 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68 (SN) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.89764 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 99 mm |
| Lf Functional Length | 1.73228 inch |
| Lf Functional Length | 44 mm |
| Oah Overall Height | 2.54173 inch |
| Oah Overall Height | 64.56 mm |
| Oaw Overall Width | 3.38583 inch |
| Oaw Overall Width | 86 mm |
| Waga | 1.69315 lb |
| Waga | 768 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore slide -size 7 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | SNMG 150608 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12178563 |