Suwak do Duobore™ 391.68F-6-10136C12B ID:5759499 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68 (CN) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.26772 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 83 mm |
| Lf Functional Length | 1.41732 inch |
| Lf Functional Length | 36 mm |
| Oah Overall Height | 1.77559 inch |
| Oah Overall Height | 45.1 mm |
| Oaw Overall Width | 2.34252 inch |
| Oaw Overall Width | 59.5 mm |
| Waga | 0.747368 lb |
| Waga | 339 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore slide -size 6 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CNMG 120408 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12179672 |