Suwak do Duobore™ 391.68F-7-12540C12B ID:5759503 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68 (CN) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.89764 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 99 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Oah Overall Height | 2.41024 inch |
| Oah Overall Height | 61.22 mm |
| Oaw Overall Width | 3.38583 inch |
| Oaw Overall Width | 86 mm |
| Waga | 1.23459 lb |
| Waga | 560 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore slide -size 7 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CNMG 120408 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12179683 |