Suwak do Duobore™ 391.68S-7-12548RC16 ID:6415770 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68S..RC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.89764 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 99 mm |
| Lf Functional Length | 1.88976 inch |
| Lf Functional Length | 48 mm |
| Oah Overall Height | 1.66142 inch |
| Oah Overall Height | 42.2 mm |
| Oaw Overall Width | 3.52362 inch |
| Oaw Overall Width | 89.5 mm |
| Waga | 1.24561 lb |
| Waga | 565 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore slide -size 7 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | metric RCMT 1606M0 |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26415770 |