Suwak do Duobore™ 391.68X-8-19045B ID:5759531 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwak do Duobore™
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Suwak do Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.68X |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 1.29921 inch |
| Lf Functional Length | 33 mm |
| Oah Overall Height | 1.77165 inch |
| Oah Overall Height | 45 mm |
| Oaw Overall Width | 4.8189 inch |
| Oaw Overall Width | 122.4 mm |
| Waga | 2.4295 lb |
| Waga | 1.102 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Duobore extension slide -size 8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Duobore cartridge -size 8 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.826772 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 21 mm |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12178666 |