Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL 570-3C1302000R ID:6253581 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-3C1xx..R/L (QC) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 5.11811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 130 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 78.7402 inch |
| Lf Functional Length | 2000 mm |
| Waga | 390.219 lb |
| Waga | 177 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 130 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (quick change) -straight -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 49.4094 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 1255 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26253581 |