Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL 570-3C801400CR ID:5764535 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Szybkowymienny adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznym na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-3C..CR (QC) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 55.1181 inch |
| Lf Functional Length | 1400 mm |
| Waga | 143.301 lb |
| Waga | 65 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (quick change) -straight -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 42.3622 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 1076 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12161542 |