T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska LDHT190400-ML1025 ID:5733675 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | LDHT |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.224409 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.7 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Grubość płytki | 0.187 inch |
| Grubość płytki | 4.7498 mm |
| W1 Insert Width | 0.542 inch |
| W1 Insert Width | 13.7668 mm |
| Waga | 0.020172 lb |
| Waga | 9.15 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | ML |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | LD1904 |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | L: rectangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80007237 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 6971934 |
| Replacement Product - Ordering Code | LDHT 19 04 00-PL 1130 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=LDHT 19 04 00-PL 1130 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: LDHT 19 04 00-PL 1130
ID materiału zamiennika: 6971934