T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska LDHT190400-PL1230 ID:8519255 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | LDHT |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.224409 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.7 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Grubość płytki | 0.187 inch |
| Grubość płytki | 4.7498 mm |
| W1 Insert Width | 0.542 inch |
| W1 Insert Width | 13.7668 mm |
| Waga | 0.022046 lb |
| Waga | 0.01 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PL |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | LD1904 |
| Gatunek | 1230 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | L: rectangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227869346 |