T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska LEHT180416R-PL21130 ID:6971936 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, długoostrzowa płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | LEHT |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTICRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.224409 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.7 mm |
| Promień naroża | 0.062992 inch |
| Promień naroża | 1.6 mm |
| Grubość płytki | 0.187 inch |
| Grubość płytki | 4.7498 mm |
| W1 Insert Width | 0.54 inch |
| W1 Insert Width | 13.716 mm |
| Waga | 0.019643 lb |
| Waga | 8.91 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PL |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | LE1804 |
| Gatunek | 1130 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | L: rectangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220772582 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.