T-Max®, długoostrzowy frez walcowo-czołowy RA215-051C5-102L ID:5740166 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, długoostrzowy frez walcowo-czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, długoostrzowy frez walcowo-czołowy |
| Rodzina produktów | 1023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA215..Cx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2 inch |
| Średnica skrawania | 50.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 5.5 inch |
| Lf Functional Length | 139.7 mm |
| Waga | 2.99608 lb |
| Waga | 1.359 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 101.6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Masterend Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | LEHT 180416 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7800 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80003425 |