T-Max®, narzędzie tokarskie C6-CRSNL-45065-12ID ID:5729655 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, narzędzie tokarskie

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, narzędzie tokarskie |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-CRSNR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Waga | 3.43921 lb |
| Waga | 1.56 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | inch RNGN 120700 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.55906 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 65 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 7 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10769765 |